Напомена:
Baletsko obrazovanje otpočela sa deset godina u baletskoj školi "Lujo Davičo". Poslednje tri godine školovala se na Akademiji za koreografiju i balet u Moskvi. Po završetku školovanja 1978. godine dobija angažman u Baletu Narodnog pozorišta u Beogradu, prvo kao solista, a 1985. godine dobija zvanje prvakinje baleta.Dobitnica je mnogih priznanja među kojima su: Nagrada Narodnog pozorišta u Beogradu za ulogu u “Kopeliji” (1980.); Nagrada za ulogu Antonije u “Hofmanovim pričama” (1981.); Nagrada na 10. Jugoslovenskom baletskom bijenalu u Ljubljani, za ulogu Solveig u “Per Gintu” (1983.);Po hvala za ulogu Vendi u “Petru Panu” (1985.). Narodno pozorište u Beogradu odlikovalo je Plaketom za životno delo 1997. godine. Godine 2013. dobija nagradu Zlatni Beočug za trajni doprinos kulturi Beograda.